Hjem > Om oss > Våre ansatte

Våre ansatte

Hovedandelen av våre dyktige medarbeidere er sykepleiere og helsefagarbeidere.

Det er ansatt egen lege, fysioterapeut og kultur- og aktivitetsleder. Vi har faglærte kokker på kjøkkenet og dyktige medarbeidere i vaskeriet som også tar hånd om beboernes private tøy. Administrasjonen er liten og effektiv. Bygningsmassen og de nære omgivelser, tas vel hånd om av egen vaktmester.

Daglig leder: 

Lisbet Sørgjerd

Lisbet.sorgjerd@diakonhjemmet.no

Resepsjonist:

Hilde Dalby Mehren

Hilde.dalby.mehren@diakonhjemmet.no

Avdelingsleder 2.avd

Avdelingsleder 3.avd

Victoria Kessel

Wenche Stensvold

Victoria.kessel@diakonhjemmet.no

Wenche.stensvold@diakonhjemmet.no

Avdelingsleder 4.avd

Elisabeth Myklebust

Elisabeth.myklebust@diakonhjemmet.no

Kjøkkensjef

Lena Skråmo

Lena.skramo@diakonhjemmet.no

Kvalitetsansvarlig

Hannah Brun

Hannah.brun@diakonhjemmet.no

Lege 

Heidi Riddervold Mourud

Heidi.riddervold.mourud@diakonhjemmet.no

Fysioterapeut

Kristoffer H. Tennøe

Kristoffer.heiervang.tennoe@diakonhjemmet.no

Kultur og aktivitetsleder

Linda Jeppesen

Linda.jeppesen@diakonhjemmet.no

Vaktmester

Rune Brenden

rune.brenden@diakonhjemmet.no